foodeez-default-slider-image

DISH OF THE DAY

Foodies-Restaurant-WordPress-Theme-Lite
Phosfluorescently matrix adaptive interfaces rather than out-of-the-box intellectual capital. Interactively generate timely e-commerce rather than multimedia based vortals. Objectively restore cooperative scenarios and interactive alignments. Uniquely maximize fully researched technology rather than seamless relationships. Conveniently empower extensive customer service and ethical supply chains.Phosfluorescently matrix adaptive interfaces rather than out-of-the-box intellectual capital. Interactively generate timely e-commerce rather than multimedia based vortals. Objectively restore cooperative scenarios and interactive alignments. Uniquely maximize fully researched technology rather than seamless relationships. Conveniently empower extensive customer service and ethical supply chains.

Nasz hotel posiada kilka kategorii pokoi 1, 2 i 3 osobowe wraz z łazienką, wyposażone w telewizję oraz przyłącze do sieci internetu wi-fi, a także czajnik bezprzewodowy. Priorytetem jest dla nas komfort klienta i zadowolenie z pobytu w naszym hotelu, dlatego też dbamy o czystość, estetykę i funkcjonalizm w pomieszczeniach użytkowych i pokojach gościnnych.

Z myślą o klientach szukających taniego noclegu w Warszawie oferujemy również pokoje o obniżonym standardzie 1- 2- 3- i 4-osobowe z dostępem do wspólnej łazienki na korytarzu, wyposażonej w rozbudowany węzeł sanitarny gwarantujący wygodę korzystania przez wiele osób jednocześnie. Dodatkowo dla gości hotelowych udostępniamy dwa pomieszczenia kuchenne wraz z lodówką i możliwością przyrządzenia ciepłego posiłku.

Nasz hotel oferuje najwyższej jakości tanie noclegi w Warszawie, które dedykujemy wszystkim odwiedzającym stolicę, czy to turystycznie, czy biznesowo, bez względu na długość pobytu.

Z naszej strony gwarantujemy komfortowe warunki noclegu, także oddelegowanym na dłuższy okres pracowników, jak i gościom kilkudniowym. Zapraszamy zarówno przedsiębiorców, pary, młodzież oraz rodziny. Dysponujemy ofertą dla każdego, zapewniając komfortowy nocleg w atrakcyjnej cenie i doborowej lokalizacji.

W naszym hotelu umożliwiamy również pobyt osobom niepełnosprawnym, dzięki udogodnieniem zainstalowanym w obiekcie, jak i łazienkach przystosowanych do potrzeb osób z ograniczeniem sprawności ruchowej, poruszających się wózkiem inwalidzkim. Starając się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów nasz hotel nieustannie doskonali podstawową ofertę na noclegi w Warszawie poprzez rozszerzenie usług opcjonalnych i towarzyszących noclegom.